Ładowanie…
iluzjonista wesele bankiet

10 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO ZATRUDNIĆ WESELNEGO IlUZJONISTĘ NA SWÓJ ŚLUB

Większość ludzi zostawia organizowanie wesela na koniec swoich rozważań. Dla większości panny młodej i pana młodego priorytetem jest zaopatrzenie się w idealną suknię ślubną, idealne miejsce na wesele, niesamowitego fotografa ślubnego , niesamowite kwiaty i idealne jedzenie na weselne śniadanie. Często rozrywkę weselną pozostawia się na sam koniec. 

To powiedziawszy, podczas wywiadów 80% narzeczonych stwierdziło, że najbardziej pamiętną częścią ich ślubu była rozrywka.

Większość miejsc weselnych oferuje szereg rekomendowanych dostawców usług weselnych, a ich wybór rozrywki często ogranicza się do garstki DJ-ów. DJ gra muzykę i wszyscy tańczą. Może się okazać, że wydasz znaczną ilość pieniędzy na muzyczną stronę rzeczy, a skończy się to po prostu hałasem w tle. Narzeczeni w ostatnich latach rozważali alternatywne formy rozrywki, aby ich wyjątkowy dzień był bardziej niezapomniany niż inne, w których goście mogą uczestniczyć w tym roku. W ostatnich latach zatrudnianie czarownika ślubnego było popularną opcją dla narzeczonych i młodych, którzy chcą naprawdę wywrzeć wpływ. Oto 10 najważniejszych powodów, dla których warto zatrudnić weselnego magika na swój ślub:

1. Magik może dodać romansu i sprawić, że Twój ślub będzie wyjątkowy!

Iluzjonista na wesele może zwiększyć radość, tajemniczość i romans twojego ślubu, zmieniając jedność twojej miłości na całe życie w coś wyjątkowego. Możesz nawet sprawić, by magik łączył wszystkie rzeczy, które ty i twój partner kochacie w magię, aby zaprezentować swoje nowo zjednoczone życie, jednocześnie dodając energii wydarzeniu.

2. Zajmowanie gości, abyś nie musiał

Każdy kocha rozrywkę – a weselny magik z łatwością przykuje uwagę gości w każdym wieku. To prawdopodobnie główny powód, dla którego warto mieć weselnego magika. Kiedy wesele jest zajęte fotografem, goście często są pozostawieni samym sobie, a z perspektywy gości może to być najnudniejsza część dnia. Posiadanie weselnego magika zapewni Ci spokój i pewność, że Twoi goście będą dobrze bawić się podczas mini sesji zdjęciowej na przyjęciu weselnym.

3. Dobry magik z bliska to idealna rodzinna rozrywka dla dzieci i dorosłych

To dość oczywiste, ale dobry magik może również dostosować swój występ do młodej publiczności. Oczywiście dzieci kochają magię tak samo jak dorośli i na odwrót.

4. Zawodowy mag może wykonywać zarówno magię z bliska, jak i po obiedzie

Nie dotyczy to wszystkich magów, ale Duncan William może wykonywać zarówno magię ślubną z bliska, jak i oferować rozrywkę po obiedzie przed wszystkimi, co oznacza, że ​​każdy może zobaczyć  magię, nawet jeśli wcześniej był zajęty.

5. Wielu magów może zaoferować coś naprawdę wyjątkowego w dniu ślubu

Większość ludzi nigdy nie widziała profesjonalnego maga na żywo i z bliska. Teraz jest idealna  okazja, aby pozwolić im przeżyć coś, co zapamiętają na zawsze.

6. Magowie nie muszą rozbijać banku i mają świetny stosunek jakości do ceny

Oczywiście istnieją ogromne różnice w cenach między różnymi magikami, ale nie muszą oni rozbijać banku i zaoferują doskonały zwrot z inwestycji!

7. Zawodowy iluzjonista może dopełnić każdą muzykę lub inną rozrywkę

Muzyka jest często zbyt głośna, aby umożliwić jakąkolwiek inną rozrywkę. Jednak magik z bliska, taki jak Duncan William, może mieszać się i mieszać z twoimi gośćmi, nie szkodząc muzyce lub innym występom, które mogą występować.

8. Magik zaczyna zabawę!

Żadna panna młoda i panowie młodzi nie lubią, gdy ich goście czują się nieswojo lub nieśmiało podczas wolnego okresu między obiadem weselnym a rozpoczęciem muzyki. Iluzjonista z pewnością może działać na Twoją korzyść, rozpoczynając zabawę tak wcześnie, jak tego chcesz. Nadając radosny ton i zwiększając współczynnik zabawy, wszystkie niezręczne napięcia zostaną rozbite przez weselnego magika, a Twój wyjątkowy dzień będzie o wiele przyjemniejszy!

9. Posiadanie iluzjonisty pasuje do innych rozrywek weselnych

Większość magików z natury współpracuje i dobrze się komunikuje, więc będą mogli współpracować z Twoim ślubnym piosenkarzem , zespołem, DJ-em i każdą inną rozrywką weselną, aby stworzyć równowagę i uczynić Twój wyjątkowy dzień o wiele bardziej wyjątkowym i wyjątkowym.

10. Możesz mieć spersonalizowaną magię!

Coś ciekawego w magiku ślubnym jest; mogą zaoferować Ci niestandardowy pakiet i spersonalizować swoją magię, łącząc fakty o Tobie jako o nowożeńcach, aby zaskoczyć Twojego gościa.

Dobry magik ślubny będzie elastyczny, jeśli chodzi o materiał i dostosuje swoje prezentacje do tematu ślubu. Dzięki temu wszystko pozostanie spójne i niepowtarzalne w Twoim ślubnym stylu. Duncan William oferuje niestandardową magię dla młodej pary, aby poczuli się wyjątkowo. Nie wszyscy magowie to robią, ale warto sprawdzić, czy mogą, aby Twoje wydarzenie było jeszcze bardziej niezapomniane i wyjątkowe.

Dodaj komentarz