Ładowanie…

Akustyka podłóg – co to nam daje?

W tej chwili akustyka podłóg jest bardzo popularna. Ten sprzęt z reguły ma dość duży rozmiar i jest umieszczony na podłodze (w pobliżu ściany, w pobliżu której znajduje się ekran, telewizor lub monitor). Z jego pomocą każdy użytkownik będzie mógł cieszyć się niesamowitymi dźwiękami muzycznymi, począwszy od głębokiego basu, a skończywszy na wysokich tonach dźwiękowych, niemal zbliżających się do ultradźwięków. Nasz sklep internetowy zaprasza do dotknięcia wspaniałego świata sztuki wraz z nowoczesnymi podłogowymi systemami akustycznymi!

Czym jest dziś akustyka zewnętrzna?

Akustyka podłóg to bardzo wyrafinowany sprzęt muzyczny, który można instalować w pomieszczeniach o dużej wolnej powierzchni, w kinach, salach koncertowych i innych. Podobne systemy do użytku domowego są również aktualne, ponieważ pozwalają zanurzyć się na oślep w świat nieopisanej muzycznej rozkoszy. Kolumny podłogowe mogą być prezentowane w postaci kolumn pionowych lub poziomych w ilości dwóch lub więcej sztuk. Na przykład w naszym sklepie internetowym znajdziesz produkty od Energy C-300 n, kolumny podłogowe składające się z dwóch dużych głośników. A także wyposażenie modelu Boston Acoustics A360 z jednym dużym głośnikiem.

Akustykę podłóg umownie dzieli się na systemy aktywne i pasywne. Aktywne modele akustyki podłogowej zawierają specjalny wzmacniacz, który jest strojony przez producenta zgodnie z rodzajem zastosowanych głośników. Produkty te charakteryzują się głośnym i czystym dźwiękiem, szczegółowością i czystością dźwięku. Modele pasywne nie zawierają wzmacniacza ani amplitunera i wymagają dodatkowego połączenia. Ale nawet z zainstalowanym wzmacniaczem, takie systemy nie są w stanie emitować czystszych dźwięków i będziesz musiał zadowolić się tylko dźwiękiem Hi-Fi.

Akustyka podłóg – co to nam daje?

Ponadto głośniki podłogowe mogą być częścią systemów elektrostatycznych i tubowych. Jednocześnie w głośniki elektrostatyczne wbudowane są dwie metalowe płytki, które poprawiają jakość dźwięku i wibracje. A w rogach – wbudowany jest klakson, zdolny do przesyłania dźwięku o wysokiej częstotliwości. W naszym wirtualnym sklepie możesz kupić według własnego gustu systemy akustyczne pierwszego, drugiego, trzeciego i czwartego typu.
Co i gdzie można kupić akustykę zewnętrzną?

Kolumny podłogowe możesz kupić w naszym sklepie. Nasz sklep internetowy AudioVideoMir ma przyjemność zaoferować Państwu szeroką gamę modeli głośników do montażu podłogowego. Na stronach naszego katalogu znajdziesz dwa, trójdrożne systemy opcji budżetowej. Drogie zewnętrzne systemy głośnikowe klasy VIP, klasyczne itp.

U nas kupisz akustykę podłogową i półkową. Wykonaną z trwałego i niezawodnego ekologicznego drewna, tworzywa sztucznego, lakierowanego i nielakierowanego. Niezwykle cienkiego i odwrotnie, dużego i obszernego. Odwiedź nas! Zawsze cieszymy się, że Cię widzimy.

Dodaj komentarz