Ładowanie…
folia stretch

Czy możesz zaufać folii stretch?

Kiedy pakujesz przedmioty do wysłania, Twoim głównym celem jest upewnienie się, że przedmioty dotrą w nienaruszonym stanie. Owijanie stretchem może dać Ci pewność, że Twoje przesyłki dotrą bezpiecznie.

 Western Packaging to firma, której celem jest pomoc w zapewnieniu pełnej ochrony, której potrzebujesz. Mogą bezpiecznie i pewnie pomóc Ci w podjęciu właściwych decyzji dotyczących Twoich potrzeb związanych z pakowaniem. Dzięki nim z łatwością uzyskasz informacje potrzebne do korzystania z folii stretch w każdych warunkach pogodowych. 

Co to jest folia stretch

Folia stretch jest bardzo podobna do folii termokurczliwej. Folia ta jest bardzo rozciągliwa i owija się wokół przedmiotów podczas wysyłki. Bez względu na kształt lub rozmiar pudełka, folia stretch może zapewnić, że paczki dotrą nieuszkodzone.

Najczęstszym sposobem, w jaki można znaleźć folię stretch, jest ładowanie dużych palet. Trzyma je mocno razem, aby nie doszło do uszkodzenia. Do nakładania folii stretch na paletę wykorzystuje duży sprzęt. Aby upewnić się, że jest bezpiecznie stosowany dla optymalnej ochrony.

Czy ciepło wpływa na folię stretch w lecie?

Ciepło lub zimno może mieć wpływ na folię. Jest bardzo rozciągliwy i upał zdecydowanie może na to wpłynąć. Należy zachować ostrożność, jeśli wysyłasz coś, co ma stać w upale przez długi czas. Używaj maszyny pakującej do pakowania folii.

W wysokich temperaturach chusta może przyklejać się do tkanin lub zbyt mocno przylegać do drewnianego kawałka, co może spowodować ich uszkodzenie. Trzeba pamiętać, że niektóre tkaniny i drewno są ekologiczne i muszą oddychać. Można w tym pomóc, owijając najpierw przedmioty w ruchome koce lub inny materiał, a na to można nałożyć folię rozciągliwą, aby zapobiec przesuwaniu się rzeczy.

Różne rodzaje folii stretch

Wilgoć może również stanowić problem, gdy pada deszcz, jeśli przedmioty będą na zewnątrz, a nawet poci się podczas przechowywania w gorącym miejscu lub budynku magazynowym. Wilgoć może zostać uwięziona w chuście i spowodować pleśń w upale, powodując uszkodzenie przedmiotów. 

Dostępna jest specjalna folia chroniąca przed promieniowaniem UV, która jest idealna w miesiącach letnich lub jeśli wiesz, że będą one wystawione na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Oferują też więcej rodzajów, takich jak:

  • Obsada rozciąganie
  • Rozciąganie dłoni
  • Rozciąganie kolorów
  • Rozdmuchiwane rozciąganie 
  • I jeszcze kilka…

Upewnij się, że wszystkie przedmioty są bezpiecznie zapakowane i możesz zadać pytania każdemu z naszych pracowników Western Packaging, możesz mieć pewność, że Twoje produkty dotrą bezpiecznie.

Dodaj komentarz