Ładowanie…
suknie ślubne 2

Czy warto wziąć ślub w 2022 roku?

Wiele osób zadaje sobie pytanie czy warto wziąć ślub w 2022 roku. Sponsor tego wpisu salon sukien ślubnych Wrocław jest miejscem wielu rozmów i rozterek w tym temacie. Niestety nie wszyscy mają dobre skojarzenia z małżeństwem, ponieważ naoglądali się wokół nieudanych małżeństw. Jeśli ktoś widzi, że większość małżeństw w okolicy się rozpada, ludzie się ranią i nienawidzą, z pewnością sam będzie ostrożny w podjęciu takiej decyzji. Pytanie, od którego chcemy zacząć to czy bez ślubu można żyć?

Czy w 2022 roku można żyć bez ślubu?

Jeśli jesteś singlem, oczywiście możesz spokojnie żyć bez ślubu. Jeśli natomiast jesteś związany z kimś w relacji damsko-męskiej naturalną kwestią jest rozważanie formalizowania związku. W wieku młodzieńczym dziewczyny chciały, aby chłopak ustalił, że chcę z nią chodzić. W wieku dojrzalszym naturalne jest branie ślubu. Jeśli żyjesz z kimś w relacji intymnej bez ślubu, razem mieszkacie, budujcie dom, wtedy ślub nie jest czymś tak szczególnym co dla osób, które nie podejmują takich kroków przed ślubem!

W życiu społecznym obecnie można żyć bez ślubu i nikogo to zbytnio nie obchodzi. W tradycyjnych rodzinach, jakich jest niewiele będą was na pewno z tego tytułu spotykać naciski.

Bez ślubu nie można żyć w intymnej relacji, jeśli wierzy się w Pana Boga. Jest to trwanie w grzechu co wyklucza nas z trwania w Panu Bogu. Jeśli więc zależy Ci na Bogu i życiu wiecznym nie możesz żyć z kobietą/mężczyzną bez ślubu.

Dlaczego warto wziąć ślub?

Ślub jest konieczny do zbudowania silnej więzi z drugą osobą oraz fundamentu pod budowę rodziny. Zdrowy ślub jest przyjęciem pewnej odpowiedzialności za drugiego człowieka i rodzinę. Ślub to pewne wyrzeczenia i ograniczenia, ale bardzo dużo korzyści. Ślub pozwala żyć z kimś kto o Ciebie dba i się troszczy, gdy masz się gorzej. Wiele badań wykazuje silną zależność między długością życia mężczyzny, a posiadaniem żony. Bez ślubu mówimy o kobiecie, która kochamy: moja dziewczyna, partnerka itd. co jest po prostu słabe u dorosłych, dojrzałych osób. Jest to odebraniem pewnej należnej godności kobiecie.

Jaką suknie ślubną założyć do ślubu?

Czymś naturalnym i oczywistym jest biała suknia ślubna 2022 roku.  W grę wchodzą również odcienie beżu, ecru. Możliwe, ze nie da się już w tym temacie wymyślić nic nowego, ale zmieniające się trendy wskazują pewną modę. Obecnie passe są skromne białe suknie, a modne stają się suknie odkrywające coraz więcej nagości i opięcie podkreślające walory kobiecej figury. Dla wielu tradycjonalistów nie jest pozytywnym zjawiskiem i kontrastuje z otoczka kościelną.

Dodaj komentarz