Ładowanie…
czyszczenie i pranie dywanów tapicerki wrocław (2)

Czy zaplanowałeś już pranie dywanów w okresie świątecznym?

Okres świąteczny w Święto Dziękczynienia i Boże Narodzenie to czas, kiedy więcej klientów indywidualnych będzie czyścić swoje dywany niż jakikolwiek inny.

Niestety, jest to fakt, który nie został utracony w przypadku niektórych mniej niż nieetycznych środków do czyszczenia dywanów.

Podczas gdy większość firm zajmujących się czyszczeniem dywanów to ciężko pracujące firmy, których celem jest zapewnienie klientom indywidualnym dobrej obsługi, są tacy, którzy są gotowi wykorzystać opinię publiczną, oferując zbyt dobrą, aby była prawdziwa cena, a następnie schodząc na skróty. Czyszczenie dywanów może być naprawdę proste!

Wybierając środek do czyszczenia dywanów, masz trzy możliwości:

  1. Wybierz środek do czyszczenia dywanów, który ma tanią, prawie niewiarygodnie niską cenę. Uważaj na ceny, które są znacznie niższe niż w przypadku większości środków do czyszczenia dywanów w Twojej okolicy. Prawdopodobnie otrzymasz przeciętną lub wręcz słabą obsługę. Ci operatorzy „odwróć się i spal” nie zajmują się obsługą klienta, są zainteresowani szybkim wejściem i wyjściem do innych miejsc pracy.
  2. Wybierz „towarową” firmę zajmującą się czyszczeniem dywanów. Firmy te na ogół nie oferują gwarancji zwrotu pieniędzy i pomijają ważne kroki wymagane przez IICRC (Instytut Certyfikacji Kontroli Czyszczenia i Renowacji), takie jak wstępne kondycjonowanie, neutralizacja (równoważenie pH), pielęgnacja i szybkie suszenie. Niewykonanie tych kroków powoduje, że środek czyszczący nadmiernie zwilża dywan i pozostawia za sobą lepki osad. Wynik? Twój dywan szybciej się brudzi.
  3. Wybierz renomowanego, doświadczonego i certyfikowanego profesjonalnego środka czyszczącego do dywanów, który oferuje 100% gwarancję zwrotu pieniędzy.

W czyszczenie tapicerki naszą jedyną misją jest pozostawienie Twojego domu w stanie odmłodzenia i odświeżenia. Obiecujemy traktować Cię z taką samą troską, jaką traktujemy naszą własną rodzinę. Jako dowód oferujemy 100% gwarancję satysfakcji. Jeśli nie jesteś zadowolony z naszych usług, nie obciążymy Cię opłatą.

Jak dbać o dywan po profesjonalnym czyszczeniu dywanu?

Zaczekaj przed chodzeniem

Nigdy nie przechodź po mokrej wykładzinie. Poczekaj, aż dywan całkowicie wyschnie, niezależnie od tego, czy posprzątasz niewielki wyciek, czy po profesjonalnym czyszczeniu.

Usuń buty, ale nie chodź boso

Okazuje się, że chodzenie boso po profesjonalnie wyczyszczonym dywanie nie jest wcale dobrym pomysłem. Powodem jest to, że naturalne olejki w Twojej skórze potencjalnie pozostawiają tłuste pozostałości. Ta oleista pozostałość prawdopodobnie pozostawia na dywanie brudny wygląd i może przyciągać brud. Zamiast chodzić zupełnie boso, chodź po dywanie mając na sobie skarpetki lub kapcie, których nie nosisz na zewnątrz. Pranie tapicerki Wrocław jest usługą, którą należy powtarzać.

Natychmiast usuwaj plamy i wycieki

Zawsze natychmiast usuwaj wszelkie plamy i plamy. Im dłużej rozlany płyn pozostaje na wykładzinie, tym trudniej go usunąć.

Tylko plama

Zamiast tego osusz plamy lub plamy. Bibuła wchłania rozlany materiał, a tarcie powoduje jego wsiąkanie we włókna dywanu. Najpierw wypróbuj wodę, aby wyczyścić wyciek. Użyj czystego białego ręcznika lub ręczników papierowych. Niektóre źródła zalecają stosowanie środka do czyszczenia dywanów lub odplamiacza. Jednak lista Angie odradza stosowanie ostrych chemikaliów, doradzając, że jeśli woda nie działa, wypróbuj niewielką ilość detergentu do naczyń. Jeśli to nie zadziała, skontaktuj się z profesjonalnym dostawcą usług czyszczenia dywanów, aby uzyskać pomoc. Czyszczenie kanapy Wrocław jest najbardziej wymagającą z naszych usług.

Odkurz regularnie

Czy odkurzasz tylko wtedy, gdy Twój dywan wygląda, jakby wymagał odkurzania? Dbaj o to, aby dywan dłużej wyglądał czysto po profesjonalnym czyszczeniu dywanu, regularnie odkurzając, niezależnie od tego, czy uważasz, że dywan tego potrzebuje, czy nie. Odkurzanie usuwa brud i cząsteczki, których możesz nie widzieć. Regularne odkurzanie pomaga również usuwać zanieczyszczenia przenoszone wewnątrz.

Dodaj komentarz