Ładowanie…
pawilony biurowe i kontenery handlowe (3)

PIĘĆ SPOSOBÓW WYKORZYSTANIA BUDYNKÓW MODUŁOWYCH PODCZAS WAŻNYCH WYDARZEŃ SPORTOWYCH

Organizacja dużych imprez sportowych to ogromne przedsięwzięcie. Od Mistrzostw Świata FIFA po Superbowl, masowe wydarzenia wymagają obiektów, które mogą obsłużyć tysiące ludzi i zarządzać szybką logistyką, aby mogły przebiegać efektywnie. Na szczęście tymczasowe budynki modułowe zapewniają różnorodne rozwiązania dla wielu z tych wydarzeń.

Oto tylko kilka sposobów, w jakie budynki modułowe wspierają wiele największych wydarzeń na świecie poniżej.

  1. Środki BHP

Podczas i po szczytach pandemii COVID-19 wiele lig i wydarzeń sportowych korzystało z budynków modułowych, aby zapewnić pracownikom punkty kontrolne temperatury i oceny samopoczucia. Tymczasowymi rozwiązaniami przestrzennymi, które pomogły im przestrzegać wytycznych dotyczących dystansu społecznego. Budynki modułowe mogą również zapewnić większą powierzchnię magazynową stadionu, dodatkowo zwiększając przestrzeń dla fanów i pracowników, aby zachować bezpieczeństwo.

  1. Zakwaterowanie

Budynki tymczasowe służyły jako pomieszczenia mieszkalne dla sportowców, w tym jako budynki wioski olimpijskiej . Wiele dużych wydarzeń wykorzystuje również budynki modułowe do szybkiej budowy hoteli dla urzędników, personelu i widzów. Budynki te można szybko zbudować, a następnie ponownie wykorzystać po wydarzeniu, co czyni je opłacalnym i wydajnym rozwiązaniem.

  1. Centra multimedialne

Wraz z ważnymi wydarzeniami sportowymi znacznie wzrasta zainteresowanie mediów, a budynki modułowe często służą do obsługi zespołów nadawczych i komunikacji z mobilnymi biurami . Podczas ostatniej misji wahadłowca NASA na Atlantydę w 2011 roku dostarczył modułowy kompleks , który mógł pomieścić zarówno zespoły ds. relacji z mediami, jak i globalne sieci informacyjne.

  1. Przechowywanie

Duże wydarzenia wymagają dużej przestrzeni do przechowywania dużego sprzętu i materiałów eksploatacyjnych, które zapewniają płynne działanie. Zarówno pawilony handlowe , jak i przenośne urządzenia pamięci masowej są dostępne w różnych rozmiarach, aby sprostać specyficznym wymaganiom różnych lokalizacji i mogą służyć jako kluczowe zasoby do przechowywania na miejscu.

  1. Biura i obsługa imprez

W Mistrzostwach PGA 2019 wykorzystano ponad 80 mobilnych przyczep biurowych do sprzedaży biletów, wsparcia technicznego i innych potrzeb operacyjnych. Modułowe kontenery do obsługi wydarzeń można łatwo skonfigurować i zdemontować w ciągu kilku dni, co czyni je idealną opcją dla przestrzeni biurowej podczas dużych imprez sportowych.

Niektóre z najbardziej prestiżowych organizacji na świecie ufają modułowym budynkom i magazynom, które zapewniają płynny przebieg imprez. Spraw, by Twoje następne wydarzenie zakończyło się sukcesem, prosząc o wycenę online lub rozmawiając z jednym z ekspertów naszego zespołu.

Dodaj komentarz