Ładowanie…
kontener usługowy

Sklep z kontenerów

Sklep z kontenerów blokowych firmy produkcyjnej kontenery pawilony to realna oszczędność Twoich pieniędzy, doskonałej jakości materiały i doskonałe ceny na wszelkiego rodzaju prace budowlane.

Budowane są sklepy modułowe, aby sprzedawać towary dowolnej grupy: od pamiątek po żywność. Pełna zgodność z przyjętymi w budownictwie normami sanitarno-higienicznymi, uproszczony schemat uzyskiwania pozwoleń oraz krótki czas montażu magazynu prefabrykowanego to główne zalety tego typu konstrukcji.
Kontener blokowy do sklepu: co to jest?

Produkujemy różnego rodzaju pawilony usługowe, których podstawą jest kontener blokowy. Jako sklep możesz używać jednego lub kilku modułów.

Charakterystyki techniczne kontenera blokowego, które decydują o jego doskonałych właściwościach użytkowych, są następujące:

– metalowa rama;
– poszycie zewnętrzne z blachy profilowanej;
– przyjazne dla środowiska materiały wykończeniowe;
– Okna prezentacyjne z PCV;
– izolacja termiczna URSA.

Przeznaczenie kontenerów

W zależności od przeznaczenia sklepu z kontenerów blokowych drzwi zewnętrzne mogą być izolowane metalowo lub wykonane z profili PCV. W każdym module zainstalowane jest podstawowe wyposażenie elektryczne.

Dla wygody kupujących i bezpieczeństwa sprzedającego pawilony handlowe z kontenerów blokowych muszą być wyposażone w przesuwne okno PCV do przyjmowania i wydawania towarów, pieniędzy lub zamówień. Rolety montuje się w celu ochrony okien.

O konieczności ścisłego przestrzegania norm i zasad sanitarnych i higienicznych wiedzą właściciele sklepów spożywczych, a także kupujący pawilony w celu świadczenia usług domowych ludności. Materiały wykończeniowe, które stosujemy przy wykańczaniu to materiały bezpieczne, łatwe w utrzymaniu czystości: linoleum, panele PCV, tafle szkła magnezytowego.

Na zewnątrz magazyn z kontenerów blokowych osłonięty jest profilowaną blachą z powłoką polimerową, którą można pomalować wg katalogu RAL na żądany kolor. Praktyczność połączona z przyjemnym wyglądem to znak rozpoznawczy budynków modułowych.
Lokale użytkowe z „Modul Park”

Oferta Pawilonów

Kompaktowy kontenery usługowe mimo niewielkich rozmiarów, może zostać przekształcony w pełnoprawny punkt sprzedaży detalicznej lub lokal gastronomiczny. Oferujemy kilka wariantów lokali do prowadzenia działalności:

– pojemniki blokowe do sprzedaży warzyw;
– pawilony fast foodów;
– modułowe kawiarnie;
– sklepy spożywcze;
– stajnie;
– pawilony do świadczenia usług konsumenckich (drobne naprawy obuwia i odzieży, dorabianie kluczy).

Jeśli chcesz kupić pawilon lub sklep z kontenerów blokowych, w firmie „Modul Park” możesz wybrać wersję standardową ze standardową zawartością lub opracować indywidualny projekt, który uwzględni dowolne Twoje wymagania i życzenia.

Dodaj komentarz