Ładowanie…
złoty stolik marmurowy

Złote i Srebrne Stoliki Marmurowe

Marmur od wieków jest symbolem luksusu . Ten oszałamiający kamień naturalny słynie z bogatego wyglądu, który emanuje wdziękiem i elegancją. Jest na szczycie drogich wykresów materiałów, właściciele domów, którzy kochają klasyczny styl piękna lub nowoczesne podejście minimalistyczne, decydują się na ten kamień, jeśli chodzi o dekorację swoich wewnętrznych i zewnętrznych przestrzeni. Kamień ten był ulubieńcem królów i królowych w całej historii, dlatego był szeroko stosowany w budynkach takich jak pałace, świątynie, budynki rządowe i kultowe cuda, takie jak Taj Mahal.

Srebrne stoliki marmurowe występują w różnych kolorach, intensywności żyłkowania i wykończeniach. Z tego kuszącego kamienia naturalnego możesz tworzyć wyjątkowe produkty. Wygląd wyrobów z marmuru wygląda dziesięciokrotnie bardziej olśniewająco, gdy światło słoneczne pada na ich powierzchnię, dzięki czemu są preferowane przez tych, którzy lubią otaczającą ich bujną atmosferę. Złote stoliki z marmuru są dość mocne i zachowują swoje piękno, jeśli są odpowiednio pielęgnowane. Ponowne uszczelnianie i polerowanie co 6 miesięcy może pomóc w utrzymaniu ich w zupełnie nowym stanie.

Szukasz sposobów na ulepszenie wystroju swojej jadalni ? Być może brakuje w nim świetnej wypowiedzi! Marmurowy okrągły stolik to jeden z najlepszych trendów projektowych roku, a marmurowe stoły do ​​jadalni stały się koniecznością w imponującej jadalni! Niezależnie od tego, czy szukasz stołu jadalnego dla dwojga, czy dużego okrągłego stołu jadalnego dla swojej rodziny, możemy Ci pomóc. Ten szlachetny kamień można łączyć z praktycznie wszystkim. Każdy materiał wygląda niezwykle stylowo z tymi nowoczesnymi stołami do jadalni iż pewnością jest to wykończenie, które wyrównuje wystrój całej jadalni .

Marmurowe stoliki kawowe, ozdobione najwyższym luksusem, te stoliki są prawdopodobnie tym, czego pragnie Twój salon. Zaprojektowany w różnych stylach, od okrągłego o miękkich krawędziach po proste kwadraty i prostokąty, marmurowa studnia dopełnia wyrafinowania i idzie w parze z elegancją. Trwałość i ponadczasowość! Emanują przepychem i bogactwem, dzięki czemu stanowią jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie do salonu czy sypialni. Dostępny w różnych żyłkach i fakturach, jest całkiem możliwe, że Twój stół będzie się wyróżniał. Polerowane lub matowe, liniowe lub okrągłe, żyłki lub naturalne wzory, marmurowe stoliki kawowe, niechcący pozostawią Twoje przestrzenie bez skazy.

MARMUROWE STOLIKI KAWOWE

Podobnie utrzymanie i czyszczenie marmurowego stolika kawowego to kolejne łatwe zadanie. Jednak niektóre płyny mogą być podatne na wchłanianie, ale większość z nich jest odporna! Odważny i elegancki czy lekki i przewiewny? Mamy cię w zasięgu wzroku.  Drugą po estetyce jest konserwacja i trwałość. W przeciwieństwie do niektórych drewnianych skrzyń i szklanych stołów, marmur ma tę zaletę, że zapewnia długowieczność swoich produktów, które również uzupełniają ogólną tematykę wnętrza. O ich sile decyduje proces produkcji i intrygujący dotyk luksusu.

 

Dodaj komentarz