Ładowanie…
gwoździe gwoździarki (4)

4 Topowe trendy tapicerów

Nowy rok, nowe style i wiele nowych trendów dla tapicerów, na które czekamy. Od kolorów i wzorów po materiały i fasony, tapicerzy na całym świecie zapewnią mnóstwo frajdy, więc zapoznaj się z poniższymi prognozami trendów, aby przygotować się na nadchodzący ekscytujący rok. Sklep z narzędziami ma dla was odpowiedzi na wasze pytania.

Pogrubione wzory

Pomyśl o odważnych wzorach i jasnych kolorach z lat 80., będzie to wielki trend w tapicerowaniu w nadchodzącym roku, który ma na celu przywrócenie trochę blasku i ekscytacji do Twojego domu. Fluorescencyjne róże i pastelowe błękity i zielenie nabiorą nowoczesnego charakteru i nabiorą stylu lat 80-tych.

Teksturowany Aksamit

Oszałamiający trend i coś nieco innego, teksturowany aksamit to kolejny duży materiał na sofy i fotele. Miękki, miły w dotyku i przy odrobinie zainteresowania ten niemal pikowany materiał to naprawdę coś innego.

Zamsz

Miękki, uniwersalny, wygodny i dostępny w większości kolorów, zamsz to bezpieczny zakład dla świata tapicerki 2018. Nie wszystkie trendy muszą być przełomowe, a zamsz z pewnością też nie jest; jest neutralny, ma klasę i zostanie na dłużej.

Naturalne kolory

Topowe trendy kolorystyczne dla tapicerów są inspirowane światem przyrody. Zobaczymy dużo jarmużu i piwonii, które w ciągu roku będą powoli przechodzić w ciemniejsze zielenie i róże. Kolorem Roku Pantone 2017 była Greenery, intensywna zieleń i spodziewamy się, że nadal będziemy widzieć podobny kolor, inspirowany naturą. Dobre gwoździarki mogą pomóc w wykonaniu prac tapicerskich.

Mam nadzieję, że ten artykuł będzie przydatny dla kreatywnych tapicerów, projektantów i majsterkowiczów.

Jeśli potrzebujesz błyszczącego nowego narzędzia lub potrzebujesz zaopatrzyć się w niektóre elementy złączne. Mamy sekcję przeznaczoną specjalnie dla tapicerki domowej  . Dostarczamy nawet niesamowity Supermend, dobry wybór ręcznych zszywaczy Rapid i Arrow oraz popularne i bardzo wszechstronne elektryczne narzędzie kombinowane. Sztyfciarki w cenie poniżej 1000 zł. Niektóre bardzo przystępne cenowo zszywacze pneumatyczne.

Pracujesz w bardziej profesjonalnym charakterze ? nasz dział zatytułowany  „Tapicerka”  najprawdopodobniej spełni Twoje oczekiwania. Znajdziesz fantastyczny asortyment zszywaczy powietrznych, w tym słynne narzędzie serii Omer 3G.16H 71. Zszywacze standardowe i z długimi końcówkami takich marek jak BeA, Stanley Bostich, Fasco, Rapid, a nawet Josef Khilberg dla producenta, którego zapotrzebowanie na obroty jest wysokie. W naszej ofercie znajduje się również słynny zszywacz elektryczny Maestri ME3G.

Dodaj komentarz