Ładowanie…
rzęsy przedłużanie (4)

Dlaczego nie należy ponownie używać przedłużania rzęs?

Gdy coś jest drogie, logiczne jest, aby spróbować znaleźć sposoby ponownego wykorzystania przedmiotu lub usługi w celu obniżenia kosztów. Nie da się ukryć, że przedłużanie rzęs Łódź nie jest tanie. Zdajemy sobie sprawę, że uzupełnianie przedłużanych rzęs co kilka tygodni to inwestycja, aby zachować piękne, puszyste rzęsy. Dlatego większość ludzi często chce znaleźć sposoby na wydłużenie swoich rzęs lub nawet ich ponowne użycie. Jednak ponowne używanie rzęs nie jest wskazane.

Poszczególnych przedłużeń rzęs nie można użyć ponownie, ponieważ są to rzęsy półtrwałe, które artyści nakładają bezpośrednio na Twoje naturalne rzęsy. Przedłużanie rzęs utrzymuje się na twoich naturalnych rzęsach przez dwa do czterech tygodni, aż naturalne rzęsy wypadną, powodując stopniowe wypadanie z nich. Dlatego nie jest ani praktyczne, ani wykonalne zbieranie każdego z opadających przedłużeń rzęs i ponowne ich używanie.

W slashes przygotowaliśmy listę powodów, które pomogą Ci lepiej zrozumieć, dlaczego ponowne używanie przedłużanych rzęs nigdy nie jest mądrym pomysłem.

1. Zbieranie zużytych rzęs jest prawie niemożliwe

Przedłużanie rzęs nie przypomina twoich sztuczek, które można usunąć i ponownie użyć następnego dnia. W zależności od stanu zdrowia Twoich naturalnych rzęs, wypadną one stopniowo w ciągu dwóch do czterech tygodni z Twoimi naturalnymi rzęsami. Aby nie stracić swojego wspaniałego wyglądu, większość klientów woli rezerwować sesje uzupełniające co trzy tygodnie.

Kluczową kwestią do rozważenia przy usłudze zagęszczanie rzęs Łódź jest to, aby wszystkie rzęsy nie wypadały w tym samym czasie. W całym cyklu wzrostu można stracić od jednej do pięciu rzęs dziennie, a każda rzęsa wypada w innym czasie.

Przez większość czasu klienci nawet nie zauważają, kiedy zrzucają rzęsę, ponieważ w tym czasie mogą być zajęci robieniem czegoś innego. Eliminuje to Twoje szanse na kolekcjonowanie klasycznych przedłużeń rzęs lub przedłużeń objętościowych w miarę ich zrzucania. Jeśli masz szczęście, możesz przypadkowo złapać jedną lub dwie przedłużenia rzęs. Jest to jednak dość rzadkie.

2. Ponowne używanie przedłużania rzęs jest niehigieniczne

Przedłużanie rzęs jest nakładane na Twoje naturalne rzęsy za pomocą specjalistycznego kleju zawierającego cyjanoakrylan. Jeśli zdecydujesz się przedwcześnie usunąć przedłużone rzęsy lub złapiesz przedłużkę, która odpadła, oczyszczenie przedłużeń może być trudnym zadaniem.

Od momentu nałożenia przedłużeń przez rzęsy do momentu, gdy odpadną, są one stale narażone na brud, kurz i brud. Kiedy odpadają, mogą nawet nosić resztki kleju do przedłużania rzęs nałożonego w celu połączenia przedłużeń z naturalnymi rzęsami. 

Biorąc pod uwagę wrażliwość oczu, stosowanie niehigienicznych produktów do makijażu może natychmiast wywołać infekcje, problemy zdrowotne, takie jak suchość, obrzęk, zaczerwienienie i zapalenie spojówek.

3. Przedłużanie rzęs jest podatne na zużycie

Podczas cyklu życia większości produktów ulegają one naturalnemu zużyciu. Przedłużanie rzęs to półtrwałe rzęsy, które zapewniają piękny wygląd przez kilka tygodni. W tym okresie nieuchronnie ulegają naturalnemu zużyciu. Kiedy jesteś zajęty rutynowymi obowiązkami, takimi jak gotowanie, sprzątanie, spanie i kąpiel, mają tendencję do utraty początkowej integralności. W rzeczywistości, za każdym razem, gdy się pocisz lub pocierasz oczy, wpływa to na przedłużanie rzęs. W końcu wykazują oznaki zużycia w porównaniu z zupełnie nowymi przedłużeniami nakładanymi na twoje rzęsy.

4. Nie warto ponownie używać przedłużania rzęs

Jak wspomnieliśmy wcześniej, nasze klasyczne przedłużanie rzęs jest półtrwałe. Ten zabieg pielęgnacyjny trwa kilka tygodni, co daje możliwość obnoszenia się z nieskazitelnym wyglądem każdego dnia. Jeśli myślisz o ponownym użyciu przedłużania rzęs w celu obniżenia kosztów, rozważ wszystkie powyższe punkty.

Ta sztuczka zapewni Ci najmniejszą wartość za Twoje pieniądze. I nawet jeśli religijnie uda Ci się zebrać wszystkie wypadające rzęsy, po prostu nie możesz ich ponownie nałożyć samodzielnie. Przez wszystkie lata naszej pracy w branży kosmetycznej nie słyszeliśmy o żadnej profesjonalnej techniku ​​przedłużania rzęs, która zgodziłaby się zastosować używane przedłużanie rzęs. Wynika to z faktu, że używane rzęsy są zwykle zniszczone i bardzo niehigieniczne. Dzięki temu Twoje rzęsy nie będą wyglądać tak bezbłędnie, jak po typowym uzupełnieniu.

Nasz wniosek

Przedłużanie rzęs szybko staje się ogromnym trendem w branży kosmetycznej . Mogą przenieść Twój codzienny wygląd na wyższy poziom i zaoszczędzić dużo czasu. W slashes Twoja rzęsistka starannie dobierze przedłużenia, które naśladują kształt, podkręcenie i rozmiar Twoich naturalnych rzęs, zapewniając Ci pożądany wygląd. Twój artysta rzęs ma również możliwość całkowitego dostosowania twoich rzęs na podstawie twojej prośby.

Zamiast próbować ponownie używać przedłużanych rzęs, zachęcamy do regularnego uzupełniania rzęs i przedłużania ich żywotności, dbając o nie i stosując się do naszych wskazówek dotyczących pielęgnacji. Tak więc, chociaż możesz cieszyć się używaniem swoich pasków więcej niż jeden raz, przedłużanie rzęs jest przeznaczone do jednorazowego użytku, który trwa przez kilka tygodni.

Dodaj komentarz