Ładowanie…
seaport-gfb7e520c4_1280

Dlaczego warto używać zacisków do mocowania czegoś do kontenera wysyłkowego?

Istnieje wiele powodów, dla których warto zastosować genialną metodę zacisków wielokrotnego użytku do instalowania akcesoriów konstrukcyjnych w kontenerach transportowych, zamiast wybierać metodę taką jak spawanie, śruby lub inne techniki mocowania.

Brak możliwości uszkodzenia wynajmowanych kontenerów

Przeważnie producent kontenerów morskich na świecie jest dzierżawiony, a zatem nie należy do osoby, która aktualnie z nich korzysta. Oznacza to, że kiedyś będą musiały zostać zwrócone firmie, która je posiada, a oni nie pozwolą na zwrot ich z wywierconymi otworami i przylutowanymi. Za pomocą zacisków możesz przymocować wszystko, co chcesz do wynajmowanego kontenera i odzyskać kaucję po jej zwróceniu.

Czy musisz ponownie dołączyć obiekty do tego samego kontenera?

Powtarzające się zadanie, które musisz wykonać? Twoje kontenery biurowe mogą być przenoszone do różnych witryn? Kupując zacisk, zyskujesz nie tylko jedno użycie, ale mnóstwo! Podczas gdy spawane wypustki mogą się zużywać po wielu użyciach, nadal możesz instalować i usuwać akcesoria w nieskończoność bez zużywania zacisku lub formowanego klina.

Brak spawacza

Zaciski nie wymagają lutowania. Niezależnie od tego, czy nie masz czasu na naukę nowego zawodu, nie stać Cię na opłacenie kogoś, kto to zrobi, lub po prostu jesteś daleko od sprzętu lub nawet źródła energii elektrycznej, zaciski ułatwią ci pracę za pomocą prostego klucza sześciokątnego 10 mm aby utworzyć punkt mocowania w rogu kontenera wysyłkowego.

Spieszysz się?

Wydarzenia i place budowy mogą być środowiskami, w których praca jest wykonywana szybko, a jak mówi stare przysłowie, czas to pieniądz. Zaciski są szybkie i łatwe w montażu przez jedną osobę; Po prostu włóż płytkę zaciskową w owalne lub osłonięte otwory elementu narożnego i dokręć ją kluczem sześciokątnym lub kluczem dynamometrycznym. Ponieważ każdy chce szybko wrócić do domu, równie szybko można je zdemontować. Dzięki mechanizmowi podwójnej krzywki automatycznie obracają się po odkręceniu śruby, a następnie można je łatwo wyjąć, gotowe do ponownego użycia następnego dnia.

Potrzebujesz gwarantowanego wskaźnika odporności

Każdy musi pokazać, że dołożył należytej staranności, aby wykazać, że to, co zbudował lub zmodyfikował, jest bezpieczne. Zaciski zostały przetestowane pod obciążeniem w centrum testowym, a my mamy łatwe do interpretacji arkusze danych, które zapewniają projektantom i konsultantom bezpieczne obciążenia robocze.

Najbardziej oczywistą alternatywą dla użycia zacisku do mocowania czegoś do stalowej ramy kontenera transportowego jest spawanie w terenie. Po zakończeniu spawania jedynym sposobem uzyskania przez klienta zgodności i zapewnienia jakości jest poddanie się oględzinom i badaniom nieniszczącym, które zwykle obejmują kontrolę ultradźwiękową w celu wykrycia wad powierzchni, przeprowadzanych przez niezależnego specjalistę.

Chcesz jak najlepiej wykorzystać swój pojemnik

W miesiącach zimowych możesz potrzebować reflektora zamontowanego na kontenerze, a latem paneli słonecznych. Niezależnie od potrzeb, cztery gwintowane otwory M12 zacisków umożliwiają zamontowanie niemal wszystkiego na zewnątrz kontenery handlowe, w tym rusztowań , oświetlenia ,  oznakowania , telewizji przemysłowej i innych. Więc jeśli masz już zacisk z zestawem do oznakowania , ale teraz potrzebujesz reflektora , po prostu skontaktuj się z nami, aby kupić samodzielny reflektor i jak najlepiej wykorzystać zacisk.

Żaden ekspert nie jest wymagany

Do zainstalowania zacisku nie są potrzebne żadne specjalne umiejętności ani szkolenie: jeśli wiesz, jak używać klucza sześciokątnego, możesz go zainstalować, zapoznaj się z naszą pełną instrukcją obsługi tutaj . Większość naszych śrub przykręcanych może zainstalować praktycznie każdy za pomocą kilku podstawowych narzędzi. Oznacza to, że możesz zlecić komuś innemu wykonanie instalacji na pojemniku, podczas gdy Ty będziesz „nadzorować” przy dobrej filiżance herbaty.

Dodaj komentarz