Ładowanie…
serwis AGD Warszawa

Na co zwrócić uwagę w najlepszych usługach naprawy lodówek

To powiedziawszy, pamiętaj, aby poszukać profesjonalnej naprawy lodówki w Warszawie , gdy tylko zauważysz oznaki wadliwego urządzenia. Najważniejsze pytanie brzmi, czego dokładnie należy szukać w firmie zajmującej się naprawą lodówek? Jakie kwalifikacje sprawiają, że jest to Twój najlepszy wybór?

Wszystko to omówimy w tym poście, więc czytaj dalej!

Zatrudnij tylko licencjonowaną firmę zajmującą się naprawą sprzętu AGD

W Oregonie każda firma zajmująca się naprawą urządzeń na miejscu  wymaga licencji . Muszą uzyskać licencję Wykonawcy Budowlanego z Rady Wykonawców Budowlanych. To powiedziawszy, poproś firmę zajmującą się naprawą urządzeń o pokazanie kopii licencji! W rzeczywistości poszukaj licencji na  wszystkie usługi naprawy urządzeń,  których potrzebujesz. Aby upewnić się, że licencja jest nadal ważna i aktualna, sprawdź dane dokumentów w CCB.

Licencja nie tylko gwarantuje, że firma działa w Warszawie zgodnie z prawem. Chroni również przed możliwą tandetną pracą, którą mogą wykonywać nielicencjonowani technicy. Po pierwsze dlatego, że licencja wymaga okazania zarządowi zaświadczenia o doświadczeniu. Aby serwisanci mogli uzyskać certyfikat, muszą mieć odpowiednie doświadczenie. Ponadto licencja ta ułatwi państwu śledzenie firmy naprawczej w przypadku reklamacji. Profesjonalny serwis AGD Warszawa jest gotowy naprawić każdą lodówkę.

Poszukaj certyfikatu CFC (dla starszych lodówek)

Lodówki mają przeciętną  żywotność 13 lat . Tak więc, jeśli masz 10-letnią lodówkę, która nie działa, nadal możesz zdecydować się na jej naprawę. Ale będąc jednostką mającą dekadę, możliwe jest, że nadal wykorzystuje czynnik chłodniczy R22. Jest to rodzaj wodorochlorofluorowęglowodoru (HCFC), który EPA wycofa  do 1 stycznia 2020 r . HCFC to rodzaj chlorofluorowęglowodorów (CFC), które przyczyniły się do zubożenia warstwy ozonowej.

Pomijając zagrożenia dla środowiska, bezpośrednie narażenie może również powodować podrażnienie skóry i oczu. W niektórych przypadkach może to nawet kosztować odmrożenia! Naprawa AGD Warszawa to odpowiedź na Twoje potrzeby, zadzwoń teraz.

Dlatego Oregon wymaga od techników naprawy lodówek posiadania certyfikatu CFC. Dlatego upewnij się, że zatrudniłeś technika z certyfikatem CFC, jeśli kupiłeś lodówkę przed 1 stycznia 2010 r.

Zaktualizował polisy ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej i odszkodowań dla pracowników

W Oregonie ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej jest wymogiem prawnym dla wszystkich firm. Wszyscy ich pracownicy również muszą otrzymać odszkodowanie pracownicze. W rzeczywistości nie uzyskaliby licencji, gdyby nie przedstawili dowodu tego rodzaju ubezpieczenia!

Nie oznacza to jednak, że wszystkie firmy zajmujące się naprawą urządzeń aktualizują swoje zasady. Tak więc, zanim podpiszesz tę umowę naprawy, poproś najpierw o podanie szczegółów swojej polisy. Następnie zadzwoń do swojego ubezpieczyciela, aby potwierdzić, że ubezpieczenie jest nadal ważne.

Po co jednak przechodzić przez te wszystkie kłopoty?

Po pierwsze, ponieważ polisy te chronią właścicieli nieruchomości przed odpowiedzialnością za szkody cielesne i majątkowe. Załóżmy, że technik ma wypadek podczas naprawiania przewodów urządzenia. Doprowadziło to do tego, że doznał obrażeń, a także spowodował ślady oparzeń na twojej podłodze.

Jeśli wynajęta przez Ciebie firma posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, pokryje ona koszty wypadku. Należą do nich rachunki medyczne za obrażenia technika i naprawy podłogi.

Rekompensata pracownicza obejmuje również wydatki na szpital i leczenie. Ale zapewnia to również, że technik naprawczy nadal otrzyma zapłatę, jeśli będzie musiał wziąć kilka dni wolnych z powodu obrażeń.

Należy pamiętać, że takie wypadki zdarzają się rzadko dla doświadczonych specjalistów zajmujących się naprawą lodówek. Ale najlepiej zachować ostrożność i nadal zatrudniać tylko licencjonowaną firmę naprawczą.

Wieloletnie doświadczenie

Chcesz zatrudnić firmę zajmującą się naprawą sprzętu AGD, która działa na rynku od ponad kilku lat. Po pierwsze, ponieważ oznacza to, że są już ugruntowane i stabilne finansowo. Ich „założenie” oznacza, że ​​mają lojalną bazę klientów, co świadczy o wysokiej jakości usług.

W końcu nie przetrwają długo, jeśli nie zapewnią wyjątkowej obsługi.

Ponadto im więcej mają doświadczenia, tym szybciej mogą wskazać przyczynę problemu z lodówką. Ponadto im bardziej są doświadczeni, tym większe prawdopodobieństwo, że poradzą sobie z nietypowymi problemami z lodówką.

Planowanie i serwisowanie tego samego dnia

Czy wiesz, że jedzenie, które leżało przez dwie godziny w temperaturze od  40 do 140 stopni Celsjusza,  może być już pełne bakterii? W tym zakresie, znanym jako „Strefa zagrożenia”, bakterie przechodzą szybki wzrost.

Tak więc, jeśli masz problem „lodówka nie jest zimna”, oznacza to, że jedzenie w niej zawarte może być już niebezpieczne do jedzenia! Jeszcze gorzej, jeśli wyjmiesz łatwo psujące się towary, ponieważ twoja lodówka nie działa. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że temperatura w Warszawie może wzrosnąć nawet do 80 F.

Dlatego powinieneś poszukać usługi naprawy lodówki, która oferuje wizyty tego samego dnia. W ten sposób możesz naprawić urządzenie tego samego dnia, zapobiegając marnowaniu żywności. Im wcześniej naprawisz lodówkę, tym mniej pieniędzy wydasz na zepsute jedzenie.

Oferuje gwarancje na naprawę lodówki w Warszawie

Gwarancje i rękojmie udzielają tylko najlepsi fachowcy zajmujący się naprawą urządzeń  . Dowodzą one, że są pewni jakości swojej pracy.

Jednocześnie wiedzą, że w rzadkich przypadkach niektóre urządzenia mogą działać nawet po naprawie. W związku z tym oferują bezpłatną następną naprawę na wypadek takich sytuacji.

Napraw swoją lodówkę teraz

Wszystko to są niezbędne kwalifikacje, których należy szukać w naprawie lodówki w Warszawie. Pamiętaj, aby nie pominąć nawet jednego z nich, zwłaszcza certyfikatu CFC dla starszych lodówek. Obsługa CFC wymaga specjalistycznych narzędzi, z których mogą korzystać tylko osoby posiadające certyfikat.

Gotowy do ponownego uruchomienia lodówki i to tak szybko, jak to możliwe? W takim razie nie wahaj się  z nami skontaktować już teraz ! Jeśli zadzwonisz wcześnie rano, być może będziemy mogli serwisować Twoją lodówkę jeszcze tego samego dnia.

Dodaj komentarz